Menu

Jesteśmy agencją brandingową. Tworzymy marki i budujemy zaangażowanie konsumentów.

Oferujemy usługi marketingowe by wesprzeć rozwoju Twojej marki.

Jesteś zainteresowany współpracą nad nowym projektem?

+48 784 590 909

wojtek@agencjainvitro.pl

Cenimy sobie analityczne myślenie oraz kreatywne rozwiązania.

Chcesz do nas dołączyć?praca@agencjainvitro.pl

Jesteśmy agencją brandingową. Tworzymy marki i budujemy zaangażowanie konsumentów.

Identyfikacja marki

Identyfikacja to najbardziej oczywisty element brandingu, działający jako twarz marki i rozpoznawalny identyfikator produktów oraz usług. Wizerunek, który przekonuje i pozwala zdobyć uwagę.

Sprawnie funkcjonuje jednak tylko wtedy, gdy obejmuje przemyślane i kompleksowe wdrożenie. Jednym z rozwiązań w ramach projektowania marek jest rebranding, który definiuje na nowo jej strategię, system wizualny czy też komunikację.

Im silniejsze podstawy strategiczne posiada marka tym lepiej możemy określić decyzje projektowe. W oparciu o nie opracowujemy szereg elementów nowej identyfikacji, które pozwolą na spójną komunikację wizualną w całym cyklu sprzedaży. Dobrze zaprojektowana pozwala nie tylko wyróżnić się na tle konkurencji, jest także inwestycją w rozwój organizacji.

Brand core.
Identyfikacja.

Tworzenie nazwy, logo oraz spójnego systemu identyfikacji, według którego, marka będzie funkcjonować w obszarze wizualnym. Powstanie unikalny ton komunikacji, jako nośnik wartości, emocji i skojarzeń.

logo / system identyfikacji wizualnej / copywriting / brandbook

Brand design.
Projektowanie marki.

Organizacja i projektowanie materiałów dla wsparcia działań handlowych i marketingowych w wyróżnionych kanałach dystrybucji. Projekty materiałów drukowanych, stoisk i wnętrz. Organizacja planów i sesji zdjęciowych.

key visual / materiały ofertowe / strony www / UX / UI

Brand action.
Kampanie reklamowe.

Analiza i integracja planów sprzedażowych z celami marketingowymi marki. Opracowanie konceptów oraz tworzenie kampanii reklamowych. Planowanie i zakup mediów.

koncepty kreatywne kampanii B2C i B2B / media planner

Zainteresowany współpracą?

Zapoznaj się z naszą ofertą w zakresie strategii marki oraz projektowania opakowań, poznaj rozwiązania jakie możemy Ci zaproponować i w tych obszarach.

Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją.

Dowiedz się więcej na temat opracowania nowej identyfikacji dla Twojej marki. Ustalimy przebieg całego procesu zgodnie z Twoimi potrzebami i przedstawimy wszystkie szczegóły realizacji.
 
Wojciech Drozdowski
Partner Klienta

+48 784 590 909

wojtek@agencjainvitro.pl