Menu

Jesteśmy agencją brandingową. Tworzymy marki i budujemy zaangażowanie konsumentów.

Oferujemy usługi marketingowe by wesprzeć rozwoju Twojej marki.

Jesteś zainteresowany współpracą nad nowym projektem?

+48 784 590 909

wojtek@agencjainvitro.pl

Cenimy sobie analityczne myślenie oraz kreatywne rozwiązania.

Chcesz do nas dołączyć?praca@agencjainvitro.pl

Jesteśmy agencją brandingową. Tworzymy marki i budujemy zaangażowanie konsumentów.

Projektowanie opakowań

Projektowanie opakowań jest jednym z najistotniejszych narzędzi marketingowych. By jednak tak było w rzeczywistości, potrzebne jest głębokie zrozumienie rynku oraz możliwości różnicowania przewag wynikających z projektu. Pracując nad nowymi opakowaniami często musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że marka klienta może nie otrzymać od razu odpowiedniego wsparcia w komunikacji czy punktach sprzedaży. Nasze doświadczenie pozwala radzić sobie z takimi wyzwaniami.

Nasi klienci otrzymują od nas możliwość uzyskania pełnego wsparcia w projektowaniu nie tylko opakowania, ale również spójnej z nim komunikacji i materiałów promocyjnych. Pozwala to wykorzystać w pełni potencjał jakim jest pojawienie się na rynku nowego produktu lub redesign opakowania.

Packaging design.
Projekty opakowań.

Projektowanie opakowań i etykiet produktów wraz z przygotowaniem projektów do druku. Adaptacje projektów opakowań do wskazanych formatów. Wykonanie ilustracji na potrzeby opakowań.

projekty opakowań / DTP

POS materials.
Materiały promocyjne.

Opracowanie projektów materiałów promocyjnych dla punktów sprzedaży. Tworzenie wykrojników dla indywidualnych nośników reklamowych marek.

posm / wykrojniki

Rendering 3D.
Wizualizacje i animacje 3D.

Realistyczne wizualizacje tworzone w procesie modelowania 3D i renderingu dla prezentacji produktów. Produkcja animacji 3D na potrzeby różnych formatów reklam.

rendery 3D / animacje

Zainteresowany współpracą?

Możemy dodatkowo zaoferować Ci wsparcie w obszarze strategii marki oraz identyfikacji marki, sprawdź naszą ofertę dedykowaną i tym dwóm obszarom.

Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją.

Dowiedz się więcej na temat zaprojektowania nowych opakowań dla Twojej marki. Ustalimy przebieg całego procesu zgodnie z Twoimi potrzebami i przedstawimy wszystkie szczegóły realizacji.
 
Wojciech Drozdowski
Partner Klienta

+48 784 590 909

wojtek@agencjainvitro.pl