Menu

Jesteśmy agencją brandingową. Tworzymy marki i budujemy zaangażowanie konsumentów.

Oferujemy usługi marketingowe by wesprzeć rozwoju Twojej marki.

Jesteś zainteresowany współpracą nad nowym projektem?

+48 784 590 909

wojtek@agencjainvitro.pl

Cenimy sobie analityczne myślenie oraz kreatywne rozwiązania.

Chcesz do nas dołączyć?praca@agencjainvitro.pl

Jesteśmy agencją brandingową. Tworzymy marki i budujemy zaangażowanie konsumentów.

Strategia marki

Powstanie strategii marki to istotny proces, który pozwala na stworzenie jednolitego planu i konsekwentne działanie według jego założeń w dłuższej perspektywie. Na początku definiujemy wyzwanie, badamy trendy i konkurencję, określamy rodzaje odbiorców by móc dokładnie sprecyzować podstawowe założenia funkcjonowania marki, które będą ją identyfikować w kontakcie z konsumentem.
 
Pracując nad strategią wyznaczamy wyraźny i spójny cel wszystkim działaniom prowadzonym przez markę. Dzięki temu w dalszych krokach pomagamy organizacji skoncentrować swoje zasoby na ożywieniu jej pozycji konkurencyjnej. Dobieramy odpowiednie narzędzia sprzedażowe.
 
Wszystko co robisz powinno zmierzać w jednym ustalonym kierunku. Ułatwimy Ci to realizując opracowanie strategii dla Twojej marki.

Future trends.
Analiza rynku i konkurencji.

Rozpoznanie otoczenia rynkowego firmy na podstawie analizy działań i strategii konkurencji, jej zasobów oraz aktualnej oferty. Identyfikacja standardów i trendów rynkowych oraz potrzeb konsumenta.

badanie rynku / trendy / badanie potrzeb klienta

Inside lab.
Analiza struktury firmy.

Analiza przeprowadzona głównie za pomocą wywiadów pogłębionych z pionem zarządzającym firmą i pracownikami wyznaczonych działów przedsiębiorstwa. Określenie zagrożeń i przewag konkurencyjnych wynikających z obecnej struktury firmy.

wywiady pogłębione / warsztaty

 

Brand map.
Pozycjonowanie.

Określenie czynników zewnętrznych, które mają wpływ na szanse i zagrożenia grup produktowych. Ich adaptacja do potrzeb rynkowych. Zdefiniowanie kategorii konsumenckich i kanałów sprzedaży nowej marki.
macierz ADL / analiza STEEP / punkty styku z konsumentem

Zainteresowany współpracą?

Sprawdź również naszą ofertę dotyczącą identyfikacji marki oraz projektowania opakowań, z chęcią przedstawimy Ci rozwiązania dedykowane tym obszarom.

Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją.

Dowiedz się więcej na temat opracowania strategii dla Twojej marki. Ustalimy przebieg całego procesu zgodnie z Twoimi potrzebami i przedstawimy wszystkie szczegóły realizacji.
 
Wojciech Drozdowski
Partner Klienta

+48 784 590 909

wojtek@agencjainvitro.pl